Ковбаски гриль

Ковбаски гриль

Ковбаски гриль від ТМ "ЦЕМ'ЯСО"  ідеально підходять, як для того щоб приготувати їх на природі з багаттям на грилі-барбекю, так і для приготування вдома на електричному грилі або сковорідці-гриль.

Ковбаски на грилі:
Викладіть ковбаски на гриль та обсмажте по 4-5 хв з кожної з чотирьох сторін. Якщо смажите на природі, не забувайте контролювати жар.
Обережно зніміть ковбаски з гриля та перекладіть на тарілку із лавашем. Також, рекомендуємо смакувати готові  ковбаски із свіжою зеленню, різноманітними соліннями та свіжим хлібом.

Ковбаски на сковороді:
Ковбаски з упаковки перекладіть на попередньо розігріту сковороду із олією та обсмажте із всіх сторін на високому вогні під кришкою поки не побачите апетитну золотисту скоринку. Це займе у вас близько 12-15 хв.
Подавайте разом із будь-яким гарніром, особливо смакує із картопляним пюре.

Ковбаски в духовці:
Цей варіант приготування не менш смачний та простий ніж попередні.
Форму для запікання змастіть рослинною олією, або візьміть пергамент для випікання та розкладіть ковбаски так, щоб вони не торкались одна до одної.
Проштрикніть шкірку ковбаски зубочисткою в кількох місцях, щоб під час запікання вона не тріснула.
Далі, у розігріту в духовку помістіть ковбаски  та випікайте 30 хвилин при температурі 200 градусів. Можете регулювати час випікання залежно від того який рум’янець на ковбасках ви бажаєте отримати.
Рекомендуємо разом з ковбасками запекти ароматну картопельку по-селянськи.


Смачного!