Готуємо бекон #ЦЕМ'ЯСО

Готуємо бекон #ЦЕМ'ЯСО

Готуємо бекон на пательні:

Крок 1: Покладіть на пательню 3-4 скибочки бекону і зробіть вогонь трохи нижче середнього. Наша мета «висмажити» якомога більше жиру, але ні в якому разі не спалити його.
Крок 2: Під час приготування постійно перевертати бекон так, щоб він рівномірно підрум’янився з обох сторін. Якщо раптом жиру виходить занадто багато, то його надлишки можна зливати в яку-небудь ємність. Уважно стежте, щоб бекон не підгорів – якщо ви помітили, що він підгорає – потрібно терміново зменшити вогонь. Звичайно, все залежить від товщини скибочок і їх кількості, але в середньому буде достатньо 10-15 хвилин. Ви зрозумієте, що бекон готовий, коли він стане темно-коричневого кольору. Після цього оберніть скибочки бекону паперовими рушниками. Коли паперові рушники вберуть жир, бекон прийме чітку текстуру.

Готуємо бекон в мікрохвильовій печі:

Крок 1: Візьміть тарілку, на неї покладіть два паперових рушники, а на них 3-4 смужки бекону, щоб вони не стикалися. Після цього накрийте бекон паперовою серветкою зверху, інакше він забризкає жиром! Просто покладіть серветку на бекон, не притискаючи її, інакше вийде не зовсім те, що нам потрібно
Крок 2: Поставте тарілку з беконом в мікрохвильовку, включіть її на максимальну потужність і встановіть час – 3 хвилини. Перевірте, чи готовий бекон, якщо ні – включіть мікрохвильовку ще на 30 секунд (потужності мікрохвильовок можуть злегка відрізнятися, тому підбирайте під свою).

Готуємо бекон в духовій печі:

Крок 1: Розігрійте духовку до 200 ° С.
Крок 2: Обгорніть деко алюмінієвою фольгою. Після цього розмістіть на деко скибочки бекону, паралельно один одному.
Крок 3: Помістіть деко в духовку. У процесі приготування перевіряйте, чи немає зайвого жиру, якщо є – зливайте його, він нам ні до чого.
Крок 4: Бекон повинен стати хрустким через 15-20 хвилин. Вийміть його з духовки і використовуйте паперові рушники, щоб ввібрати жир, що залишився.

Смачного!