Виробництво

Продукція ТМ «#ЦеМ’яcо» компанії «ЛембергМіт» виготовляється із безпечної високоякісної сировини. Більш ніж 20 фермерських господарств за прямим контрактом вирощують для нас свинину найвищого ґатунку. Ми забезпечуємо постійний контроль за дотриманням усіх критеріїв і вимог партнерами-постачальниками.

Щоб гарантувати відмінну якість та смак продукції ТМ «#ЦеМ’яcо» нашим клієнтам, ми ставимо високі вимоги, у першу чергу, до себе самих. Сучасні виробничі потужності на Львівщині дозволяють нам забезпечувати якість класу PREMIUM. Ми забезпечуємо 10 ступенів контролю виготовлення продукції протягом всього технологічного ланцюжка, що підтверджено українськими та міжнародними сертифікатами.

#

Спеції, які виготовляються ексклюзивно для ТМ «#ЦеМ’яcо», допомагають уповні розкрити вишуканий смак та аромат. Ідеальні порційні шматки та відмінний смак – головні характеристики, над забезпеченням яких ми працюємо для Вас!

#
#
#
#

Ми декларуємо повну інформаційну відкритість у спілкуванні зі споживачами.

Уся продукція ТМ «#ЦеМ’ясо» оснащена QR кодами на упаковках з основною інформацією щодо якості. Ваша оцінка найбільш важлива для нас! Якщо Ви зацікавлені у співпраці, маєте запитання чи пропозиції, зв’яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб.

Гаряча лінія:
Зворотній зв’язок