Про нас

#
Контролюй
Знай
Довіряй
#
головний технолог
#ЦеМ’ясо – нова культура споживання, заснована на якості, професіоналізмі та відкритості.

«#ЦеМ’яcо», - продукція для високої кухні у домашніх умовах. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти могли розкрити власні кулінарні таланти та відчувати справжню насолоду від вишуканих страв: постачаємо ідеальні порційні шматки, які характеризуються відмінними смаковими якостями».

головний технолог

Сучасні українці особливо цінують якість життя і не згодні на вимушені компроміси у цьому. Нова генерація споживачів в Україні – люди, схильні перевіряти інформацію, щоб обирати продукцію найкращої якості на основі самостійного аналізу об’єктивних параметрів та оцінки переваг.

Презентуємо ТМ «#ЦеМ’яcо»: перший в Україні бренд сертифікованої м’ясної продукції, базований на повній інформаційній відкритості.

#ЦеМ’ясо - продукція всеукраїнського лідера у сегменті виробництва свинини - компанії «ЛембергМіт». Наша продукція виготовляється із безпечної високоякісної сировини: більше ніж двадцять вітчизняних фермерських господарств під прямим контролем вирощують свинину найвищого ґатунку. Сучасні виробничі потужності дозволяють нам надійно відстежувати якість продукції протягом всього технологічного ланцюжка: ми забезпечуємо 10 ступенів контролю якості, що підтверджено українськими та міжнародними сертифікатами.

Нас надихає і мотивує те, що наші клієнти – експерти з відмінним смаком і звикли формувати свій вибір самостійно. Ми готові до Вашої експертизи!

Ми декларуємо повну інформаційну відкритість у спілкуванні зі споживачами.

Уся продукція ТМ «#ЦеМ’ясо» оснащена QR кодами на упаковках з основною інформацією щодо якості. Ваша оцінка найбільш важлива для нас! Якщо Ви зацікавлені у співпраці, маєте запитання чи пропозиції, зв’яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб.

Гаряча лінія:
Зворотній зв’язок